منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

⌘ توضیح عمومی :


نصب و اجرای هر برنامه یا بازی بر روی دستگاه هوشمند نیازمند برخورداری آن دستگاه از شرایط از پیش تعیین شده ای می باشد که توسط توسعه دهنده آن تنظیم و مقرر میگردد، لذا نصب و اجرا بازی موبایل لجندز بنگ بنگ نیز از این قاعده مستثنا نیست .


⌘ پیش نیاز :


1. اینترنت : سرعت اینترنت فقط به منظور نصب اولیه بازی و بروز رسانی ها مورد نیاز قرار میگیرد در حالی که برای انجام بازی و شرکت در مسابقات آنچه که اهمیت دارد ثبات شبکه است ، داشتن یک شبکه اینترنتی بدون اختنلال ، قطعی یا به عبارتی پینگ شبکه بدون نوسان تمام آنچیزی است که شما لازم دارید .

2. دستگاه هوشمند : شامل تلفن همراه و تبلت هایی که دارای سیستم عامل اندوید/Android یا اپل ای او اس/Apple-IOS هستند.

حداقل مشخصات مورد نیاز برای دستگاه های اَندروید :

سیستم عامل نسخه 4.0.3 Android.
فضای ذخیره سازی : 2.7 گیگابایت.
چهار هسته پردازنده فرکانش 1.8Ghz.
رم : 2 گیگابایت.

لینک دانلود بازی :
از گوگل پلی استوراز کافه بازار  | از مایکت


حداقل مشخصات مورد نیاز برای دستگاه های اَپل :

سیستم عامل نسخه 9 iOS.
فضای ذخیره سازی : 2.7 گیگابایت.
رم : 2 گیگابایت.

لینک دانلود بازی :
از اپل استور 


نکته : منظور از حداقل مشخصات مورد نظر ، آن دستگاهی است که میتواند بازی را با پایین ترین سطح تنظیمات گرافیکی اجرا کند.

⌘ شرح دانلود و نصب :


در لحظه دانلود شاید به نظر عجیب برسد که بازی با حجم دانلود کم و به سرعت نصب گردیده ! دلیل این موضوع آن است که موبایل لجندز بنگ بنگ به گونه ای طراحی گردیده که در ضمن نصب با کمترین منابع مورد نیاز یک بازیکن تازه وارد نصب و اجرا گردد سپس در حین مدت گذراندن مراحل آموزش اجباری بازیکنان تازه وارد و در حین انجام دیگر مسابقات ، مابقی منابع مورد نیاز بازی به تدریج بدون ایجاد فشار ترافیکی اینترنت دستگاه شما ، خودکار دانلود و نصب میگردد.

⌘ مراحل اجرا و ساخت حساب کاربری :


● پس از اجرای بازی ، صبر کنید تا بار گزاری و نصب اولیه تکمیل گردد :

MLBB-install 1
● پس اتمام مراحل نصب اولیه ، صفحه مربوط به ساخت حساب کاربری نمایان میشود :

MLBB-install-2
● در این صفحه شما می بایست جهت ذخیره روند فعالیت شخصی در بازی ، آن را به یک حساب کاربری آنلاین متصل کنید حال کاربران سیستم عامل اندروید میتوانند این کار را از طریق برنامه گوگل پلی گیم انجام دهند و بازی خود را به حساب کاربری گوگل متصل نمایند و کابران دستگاه های اپل میتوانند از طریق حساب کاربری  iCloud به Game-Center اپل بازی را متصل نمایند در غیر این صورت می توانند از طریق گزینه Switch-Account بازی را به یکی از حساب های کاربری شبکه های اجتماعی و یا حساب کاربری رسمی Moonton متصل نمایند.

● نام شخصیت را میتوانید هر آنچه که مایلید انتخاب نمایید ، کاراکتر های منحصر نیز در ساخت نام مجاز می باشند ، میتوانید از طریق این صفحه یک نام کاربری منحصر به فرد برای خود انتخاب کنید .
نکته : پس از انتخاب اسم مورد نظر ، تمام بازیکنان داخل بازی شما را با آن نام خواهند شناخت و فقط یک دفعه دیگر میتوانید به رایگان نام خود را تغییر دهید ، در نتیجه با دقت و حساسیت این انتخاب را انجام دهید.

● انتخاب جنسیت ضروری نمی باشد ، زیرا میتوان بعدا آن را درون پروفایل پنل کاربری انتخاب نمود.

● کشور انتخابی با اهمیت است چرا که شرایط شبکه ، شرکت در مسابقات قهرمانی تحت تاثیر این انتخاب خواهد بود و بازیکن می توانید یک دفعه رایگان این انتخاب را از درون پروفایل پنل کاربری خود تغییر دهد.

● پس از اتمام مراحل ساخت حساب کاربری دکمه تایید را لمس کرده تا وارد مراحل آموزشی بازی شوید، اگر یک بازیکن تازه وارد می باشید لذا پیشنهاد میشود با نهایت دقت این مراحل را مطابق آنچه سیستم آموزشی درون بازی نمایش میدهد انجام و به اتمام برسانید، در آینده ویدیو آموزشی این مراحل به زبان فارسی توسط MMOBazi.com افزوده خواهد شد.


چند نکته مرتبط با دانلود و نصب :


  بطور معمول اینترنت اُپراتور های سیم کارت در ایران بسیار پر سرعت تر از شبکه های اینترنتی خانگی دیگر می باشد ، بنابر این به منظور انجام دانلود سریع و آسان پیشنهاد میشود در صورتی که از سیم کارت 3G و یا 4G استفاده می نمایید ، بسته های اینترنتی اپراتور مربوطه را بررسی کرده و انتخاب بسته اینترنتی 3 ساعت یا بیشتر با حداکثر ترافیک حجمی 3 گیگابایت فعال و استفاده نمایید ، تعرفه بسته 3 ساعته 3 گیگ ایرانسل مبلغ 4 هزار تومان می باشد که بسیار مقرون به صرفه می باشد.

پس از دانلود و نصب ، زمانی که وارد کنترل پنل صفحه اصلی بازی می شوید متوجه یک دایره کوچکی خواهید شد که سمت راست پایین صفحه وجود دارد در داخل آن میزان درصد دانلود کامل بازی نمایش داده میشود ، پیشنهاد میشود تا اتمام دانلود بازی را نبندید و  اجازه دهید بطور کامل دانلود و نصب بازی انجام پذیرد .

error: هشدار: صفحه محافظت شده !!