منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن در صنعت بازی هستیم ؛ بخصوص بازی هایی که برای دستگاه های همراه تولید و طراحی میگردند به سرعت در حال توسعه و ارتقاء می باشند. از آنجایی عقب ماندن از این دنیای جدید برای گیمرها و علاقه مندان ورزش الکترونیک یک گزینه نیست و نخواهد بود ؛ لذا تیم MMoBazi قصد دارد توسط طراحی کاربر پسند وب سایت و از طریق ایجاد شناخت کافی ، زیرساخت مناسب ، تفهیم ، تفسیر  ، مطالب پیرامون بازی های چند نفره آنلاین و گسترده را با تمام علاقه مندان فارسی زبان اینگونه از بازی های جذاب و خلاقانه به اشتراک گذاشته تا بلکه سطح علم و دانش پیرامون دنیای گیم را با جهان همگام سازیم.

وب سایت mlbb.mmobazi.com زیر دامنه mmobazi.com بصورت کاملا متمرکز و اختصاصی به منظور افزایش سطح تجربه ، دانش و لذت بازی موبایل لجندز بنگ بنگ برای بازیکنان فارسی زبان در سراسر جهان طراحی گردیده.

مسلماً زبان انگليسي یکی از رايج‌ ترين زبان های جهان و مورد استفاده در بازی های برتر جهان می باشد ، اما اين موضوع بدان معنا نيست كه تمامی افرادی را كه به آن تكلم نمي‌كنند نادیده گرفته شوند. بخصوص که بسیاری از علاقه مندان و گیمرهای فارسی زبان ، بدلایل گوناگون موفق به تمرین و یادگیری زبان انگلیسی نشده اند با این حال مواردی که حتی به زبان انگلیسی در بازی ها بکار گرفته می شوند ؛ بیشتر جنبه واژگان کلیدی یا اصطلاح تخصصی می باشند.

تیم اِم اِم او بازی در ضمن بررسی و تحقیق بر روی بازی موبایل لجندز بنگ بنگ و موارد پیرامون آن در تلاش است تا با تمرکز بر ایجاد مقالات آموزشی بصورت کتبی و تصویری ، مفاهیم پیرامون ورزش الکترونیک و آنچه بطور مستقیم و یا غیر با بازی موبایل لجندز مرتبط است را به گونه ای شناخته شده و متعارف فرهنگ سازی ، ترجمه و تفسیر نماید.

حمایت و همراهی با ما در این مسیر باعث 💝 دلگرمی خواهد شد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :


Twitter
instagram
error: هشدار: صفحه محافظت شده !!