منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

مقالات لیست شده در این صفحه با هدف آموزش و راهنمای موارد مرتبط به بازی موبایل لجندز بنگ بنک به صورت کاملا رایگان توسط گروه وب سایت MMoBazi تهیه و تنظیم گردیده.

لذا به جهت حمایت از فعالیت های وب سایت ، مطالب و مقالات موجود در وب سایت را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کرده یا آدرس وب سایت را با آنها به اشتراک بگذارید.

آموزش نحوه انتقال الماس هدیه به دیگران

how-to-send-diamond-Guidence-Featured-Image

یکی از دغدغه های بازیکنان موبایل لجندز بنگ بنگ تهیه الماس (Diamond Diamonds-cost) یا همان الماس آبی در بازی است. اما از آنجایی که دستیابی به این ارز رایج نیازمند خرج پول واقعی (دلار/یورو ..) می باشد ، بسیاری به دنبال روش های کسب رایگان آن می باشند و ما قصد داریم در این پست تنها روش رسمی و تضمینی آن را برای شما شرح دهیم.

بازیکنان موبایل لجندز می توانند الماس بازی را از طریق روش های موجود در فروشگاه های آنلاین (همچون فروشگاه رسمی اِم اِم او بازی) خریداری کرده و سپس آن را به شکل هدایای از پیش تعیین شده ای به دیگر بازیکنان که به عنوان استریمر فعالیت دارند انتقال دهند. اما هزینه این انتقال 5 به 1 می باشد یا به عبارت دیگر بابت هر 1 الماسی که فرستنده خرج میکند ، گیرنده آن سکه ای تحت عنوان بی بی «BB Coin Academy» دریافت میکنه که هر 5 عدد از این سکه معادل 1 دانه الماس آبی Diamonds-cost است و مابقی الماس هزینه شده به عنوان امتیاز جهت ارتقاء سطح کانال استریمر صرف می گردد. در نتیجه از لحاظ اقتصادی این عمل انتقال در مقیاس های بیشتر بسیار هزینه بردار خواهد شد و مقرون بصرفه نمی باشد.

برترین قهرمانان انتخاب شده تا اسفند 1399

Top-Selected-Heroes-March-2021-mobile legends bang bang

آنچه بازیکنان بازی موبایل لجندز بنگ بنگ دائم با آن سروکار دارند و یکی از دغدغه های اصلی آنها محسوب می شود ، انتخاب قهرمان مناسب می باشد ، بخصوص برای افرادی که دسترسی به تمام قهرمانان را ندارند!

انتخاب قهرمان ایده آل متناسب با شیوه بازی و نقش مورد نیاز در ( Mobile_Legends_Bang_Bang ) ممکن است کمی دشوار باشد. شما باید بین نقشی که می خواهید بازی کنید و نقشی که لازم است انتخاب کنید دقت کافی بخرج دهید که متناسب با تخصص دلخواه شما و تیمتان باشد. با انتخاب بیش از 100 قهرمان ، انتخاب قهرمانانی که می خواهید خریداری کنید میتواند کمی دلهره آور باشد. ما گزینه های شما را کاهش داده و با انجام تحقیقات کافی بر امار کلی انتخاب قهرمان در بازی های رتبه بندی شده (رنک) لیستی دسته بندی شده برایتان تهیه نموده ایم.

طبق آخرین آمار از انتخاب قهرمانان در حالت بازی رنک ، قهرمانان نام برده در جدول زیر از برترین انتخابات بازیکنان بر اساس نسبت برد به باخت در سطح لجند به بالا لیست شده اند.

سرویس موقعیت مکانی در پروفایل بازیکن

Location-GPS-Guidence-Featured-MLBB-MMobazi_-

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بازیکنان میتوانند موقعیت مکانی خود را در پروفایل خود ثبت نمایند تا بدین طریق بازیکنان اطراف خود را از موقعیت خود مطلع سازند. بدین طریق بازیکنانی که در اطراف محل زندگی شما باشند میتوانند راحت تر شما را پیدا و به همراه شما در بازی های  مشترک شرکت کنند.

از دیگر مزایای مهم این عمل ، امکان ثبت امتیاز و درج نام شما در لیست بازیکنان برتر منطقه ای می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

شعاع تیررس و حد فاصله در میدان نبرد

D_Guidence-Featured-Image-2

رعایت و حفظ حد فاصله با حریف :

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) معقوله ای بسیار با اهمیت تحت عنوان رعایت و حفظ حد فاصله وجود داره که تقریبا برای تمام قهرمانان یک استراتژی اساسی محسوب میگردد.

شعاع تیررس قهرمان :

زمانی بر روی دکمه حمله لمس و نگه داشته شود ، یک دایره به رنگ آبی کمرنگ پیرامون قهرمان شما نمایش داده می شود که نمایانگر مسافت بُرد (شعاع تیررس) حملات او می باشد.

راهنمای جامع برای پیشرفت در بازی

CGFB_Guidence-Featured-Image

بسیاری از علاقه مندان بازی موبایل لجندز بنگ بنگ اولویت های یادگیری موارد پیرامون بازی را به خوبی ندانسته که همین موضوع باعث می شود بعد از مدتی احساس عدم پیشرفت در نوع عملکرد و سطح بازی آنها بوجود آید. حال ما در این مقاله قصد داریم مسیر پیشرفت و یادگیری را کمی جمع بندی نموده و مطالب ضروری تر را برای مبتدیان اولویت بندی نماییم، پس با صبر و حوصله این مقاله را با دقت مطالعه نمایید.

آیا تا بحال از خود پرسیده اید مبتدی یا حرفه ای کیست !؟ شما به عنوان یک گیمر و بازیکن موبایل لجندز خود را در چه سطحی می بینید؟ یکی از مهمترین فاکتور های تشخیص سطح بازیکن در واقع رتبه فعلی او در حالت بازی های رنک می باشد (البته بطور نسبی) اگر بازیکنی در سطح مقام های پایین گیر کرده است ! شاید دلیل آنست که واقعا مسیر پیشرفت را به درستی نیافته است ! بسیاری از بازیکنان تازه وارد با یک یا دو قهرمان و البته به فرض خود بسیار عالی بازی می کنند ؛ در واقع این دسته از افراد یک بازیکن خوب یا حرفه ای محسوب نمیشوند بلکه فقط یک بازیکن عادی در سطح تجربه محدود شده می باشند این زمانی قابل تشخیص می شود که پای بازی در حالت های رنک سطح بالا یا مسابقات قهرمانی به میان آید در ادامه خلاصه ای از دسته بندی بازیکنان بر اساس رتبه و مقام آنها را شفافتر بیان خواهیم کرد.

راهنمای کامل رابط کاربری میدان نبرد

BG_CP_UI_Guidence-Featured-Image

پس از انتخاب قهرمان و گذراندن صفحه بار گذاری اطلاعات ورود به زمین مبارزه ، سیستم بازی تمام قهرمانان انتخابی بازیکنان را در میدان نبرد احضار میکند و امکاناتی همچون رابط کاربری لمسی یا همان کنترل پنل قهرمان را در اختیار بازیکن قرار میدهد.

این رابط کاربری به گونه ای طراحی گردیده که هر بازیکن با هر میزان دانش و مهارت بتواند از آن به راحتی استفاده کرده ، حرکات و مهارت های قهرمان خود را کنترل کند و بتواند به راحتی با متحدان خود در ارتباط باشد تا در ضمن ایجاد هماهنگی های لازم یک نبرد هیجان انگیز را در کنار یکدیگر تجربه کنند. در نتیجه یادگیری ؛ درک عناوین و گزینه های موجود در این پنل مدیریتی ؛ یکی از مهمترین موارد آموزشی برای هر بازیکن در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ می باشد.

در این مقاله آموزشی قصد داریم تا تمام نکات و جزئیات لازم در رابطه با کنترل پنل یا رابط کاربری بازیکنان در میدان جنگ را بصورت جامع شرح دهیم.

ده نکته مهم و توصیه های ضروری

important-tips-and-recommendation-Guidence-Featured-Image

شرایط ، مشکلات و مسائل شخصی پیرامون جامعه محیط زندگی خواسته یا ناخواسته بر روی عملکرد ذهنی و رفتاری بسیاری از اشخاص تاثیر منفی  و باعث میگردد دیدگاهشان نسبت به خیلی از مسائل تک بُعدی شده که در نتیجه آن تمرکز خود را برای اهداف اساسی از دست خواهند داد . برای مثال زمانی که می خواهند به پای یک بازی یا سرگرمی بنشینند همچنان در ذهن خود بسیاری دیگر از مسائل نامرتبط با بازی را مرور می کنند که این موضوع تا حد زیادی باعث نتیجه باخت و تاثیر دو چندان منفی بر روحیه می گردد.

ما باید یاد بگیریم که مشکلات و درگیری های ذهنی خود را به هر مسئله و موضوع بی ربط دخالت یا ورود ندهیم . بخصوص زمانی که میخواهیم به قصد رهایی از افکار آزار دهنده و مشقت بار مکرر ، ذهن و جسم خود را مشغول انجام فعالیت خاص و متفاوتی کنیم.

در این مقاله قصد داریم به تعدادی از نکات بسیار مهم در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ اشاره نموده و در ارتباط با آنها توصیه هایی را ارائه دهیم تا بلکه به عنوان یک دستورالعمل بر ذهن و دیدگاه بسیاری از بازیکنان چیره شده و بدین طریق عملکرد شخصی و تیمی خود را متمرکز با نیازمندی های یک بازی ورزشی هماهنگ سازند.

راهنمای اقتصاد درون بازی

Economy-Guidence-Featured-Image

شاید برایتان دیدن عنوان اقتصاد و صرفه جویی در بازی کمی عجیب به نظر برسد ! اما این یک واقعیت است که حتی در برخی بازی ها دانش بر اقتصاد می تواند باعث پیشرفت و فقدان آن باعث عقب ماندگی شود .

اقتصاد در بازی به معنای علم تخصیص بهینه منابع محدود برای دستیابی به خواسته‌ های نامحدود است! با داشتن علم اقتصادی در بازی شما میتوانید از منافع جذاب و لذت انگیز درون بازی بهره ببرید. اینکه این بازی رایگان می باشد کاملا حقیقت دارد و بازیکنان در موبایل لجندز بنگ بنگ بیشتر موارد اعتباری جهت خرج یا مبادله با اقلام موجود در بازی را میتوانند در طی مدتی که مشغول انجام مسابقات و فعالیت های ویژه هستند کسب نمایند. الزام به خرج پول واقعی در این بازی وجود ندارد مگر آنکه شما انگیزه مناسب برای این عمل را داشته باشید . با این حال یکی از موارد خرج پول واقعی خرید مقادیر الماس Diamond در بازی می باشد.

نحوه ساخت یا تعویض حساب کاربری بازی

Guidence-How-to-Create-or-connect-to-the-game-Featured-Image

حساب کاربری/اکانت به انگلیسی “Account” فضایی فیزیکی یا مجازی جهت ثبت و ذخیره فرآیند مربوط به یک فعالیت است.

در بازی موبایل لجندز ، هر بازیکن از لحظه شروع با ساخت یک شناسه برای خود دارای یک شخصیت درون بازی خواهد شد که توسط آن در جامعه مجازی درون بازی فعالیت میکند. حال با ساخت یا اتصال یک سرویس دهنده حساب کاربری به این شخصیت درون بازی این امکان بوجود خواهد آمد تا به عنوان یک بازیکن بتوان ، فرایند ، دستاورد ها ، جوایز و پاداش بازی و هر آنچه که توسط آن شخصیت درون بازی در طی گذر زمان کسب گردیده بصورت آنلاین و دائمی ثبت و ذخیره شود ، علاوه بر آنکه بدین طریق امنیت اطلاعات ذخیره شده تامین میگردد و حتی میتوان با انتقال یا تعویض دستگاه هوشمند بازی بتوان شخصیت پیش ساخته درون بازی و اطلاعات ذخیره شده مرتبط به آن را بازیابی نمود. به بیان دیگر : یک حساب کاربری دائمی میتواند به عنوان یک حافظه دائمی ، هر فعالیتی که در بازی انجام داده اید را برای شما ذخیره نماید ، به عنوان مثال صفحه شخصی اینستاگرام خود را در نظر گرفته که فعالیت های شما را توسط سرویس دهنده درون برنامه ای ذخیره و حفظ می نماید تا هر زمان که لازم بود از هر کجای دنیا توسط شناسه و رمز عبور خود به آن دسترسی یابید.

معرفی بهترین قهرمان ها برای مبتدیان

Guidence-Best-Heroes-for-Beginners-Featured-Image
آیا شما تازه وارد بازی موبایل لجندز هستید و از دیدن تعداد قهرمان های زیاد گیج شده اید ! خب این موضوع کاملا عادی بوده و […]
error: هشدار: صفحه محافظت شده !!