منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

یادداشت های انتشار (Patch Notes) اسنادی هستند که روند تغییرات اساسی یا جزئی را با کاربران و بازیکنان موبایل لجندز بنگ بنگ به اشتراک می گذارد. و ما در وب سایت موبایل لجندز فارسی این یاد داشت های منتشر شده را به همراه جزئیات اصلاحات ، تغییرات ، انتشارات جدید موارد پیرامون بازی یا بهبودهای اعمال شده در خدمات یا موارد موجود در بازی را برای فارسی زبانان ترجمه و تفسیر کرده ، در قالب یک مقاله جامع نشر می دهیم. این سند معمولاً فقط پس از آزمایشات انجام شده در سرور بتا و در ضمن تأیید کامل در برابر مشخصات ارائه شده توسط تیم توسعه ، منتشر می شود. با این حال این سند ممکن است همچنان دارای نقاط ضعف و اشکالاتی باشد که در بروز رسانی های کم حجم تر بعدی رفع گردد.

بروز رسانی 1.5.70 فروردین ماه 1400

Patch-Note-1.5.70-MLBB-MMobazi

Favicon بروز رسانی 1.5.70 بازی موبایل لجندز بنگ بنگ :


در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بروز رسانی جدید ، در تاریخ 13-04-2021 برابر با سه شنبه – ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ منتشر گردیده.

مهمترین عناوین این بروز رسانی ، انتشار قهرمان جدید در کلاس تانک به نام «Gloo» با لقب «Swamp Spirit» به معنی روح مرداب که در تاریخ جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ در دسترس قرار خواهد گرفت ، تغییرات بر روی بعضی قهرمان ها به همراه ساختار سیستمی بازی نیز انجام گرفته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بروز رسانی 1.5.62 اسفند ماه 1399

Patch-Note-1.5.62-mobile-legends-bang-bang-

لیست یادداشت بروز رسانی بازی

Favicon بروز رسانی 1.5.62 بازی موبایل لجندز بنگ بنگ :


در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بروز رسانی جدید ، در تاریخ 2021-03-16 برابر با سه شنبه، 26 اسفند 1399 منتشر گردید.

مهمترین عناوین این بروز رسانی ، انتشار قهرمان جدید در کلاس مارکسمن به نام «Beatrix» با لقب «Dawnbreak_Soldier» به معنی سرباز سپیده دم ، در کنار آن اصلاح انجام شده بر روی قهرمان کلاس فایتر «Argus» که بسیاری در انتظار آن بودند.

در این دور از به روزرسانی ، مسیر نقشه بازی بهینه سازی شده، اطلاعیه افتتاحیه “Survival: Nexus”: Warriors of the Land of Dawn! پس از این به روزرسانی ، حالت بازی بقاء به سبک بروز شده ای برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود ، از تاریخ سه شنبه، 26 اسفند 1399! در این حالت از بازی ، 100 بازیکن که به عنوان قهرمان “Beatrix” بازی می کنند ، تیم های دو نفره ای را تشکیل می دهند و با هم وارد جنگ می شوند. هیولا را بکشید تا حداکثر 7 سلاح مختلف بدست آورید ، برای آخرین بازمانده تیم دو نفره بجنگید و به پیروزی نهایی برسید! این حالت از بازی در زیر مجموعه بازی های «Arcade» قابل دسترس است.

بروز رسانی 1.5.52 بهمن ماه 99

1.5.52-Patch-note-mlbb-mmobazi.com

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بروز رسانی جدید ، در تاریخ 2021-02-02 برابر با سه شنبه، ۱۴ بهمن منتشر گردید .

در این بروز رسانی  نقشه میدان نبرد حالت بازی «مِی هِم/Mayhem» به بازی افزوده شده که از تاریخ دوشنبه، ۲۷ بهمن  تا یکشنبه، ۱۷ اسفند در دسترس خواهد بود.

عناصر مختلفی به نقشه جدید اضافه شده ، از جمله طراحی بازسازی شده برج دفاعی ، جنگل و پایگاه اصلی هر تیم ، همچنین چند تخم مخصوص عید پاک  نیز افزوده شده تا جلوه ی جذابی به محیط آن ببخشد. ! تعداد بیشتری تخم مرغ عید پاک بر روی نقشه پنهان شده است! بیاید و آن را کشف کنید! در این پچ ، 10 قهرمان جدید به حالت بازی «Mayhem» اضافه شده اند و ساختار ظاهری موجودات و مینیون ها تغییر یافته .

بروز رسانی 1.5.46 دی 1399

Patch-1.5.46-MLBB-MMObazi_2

 بروز رسانی جدید در  بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) ، به تاریخ 2021/01/11 برابر با دوشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۹  منتشر گردید .

پیام طراحان بازی :


ضمن درود و تبریک سال جدید میلادی 2021 ! تمرکز این ماه مسابقات M2 خواهد بود. حیف است که ما نتوانیم مسابقات هیجان انگیز را به صورت حضوری تماشا کنیم. امسال ، ما رقابت مسابقات منصفانه سطح 5v5 را برای همه شما را بصورت آنلاین پخش خواهیم کرد! از 18 تا 24 ژانویه برابر با ۲۹ تا ۵ بهمن، به یاد داشته باشید که جریان مستقیم مسابقات را از کانال رسمی YouTube و  صفحه رسمی FB یا رابط کاربری مسابقات درون بازی تماشا کنید.

علاوه بر این ، افسانه و قهرمان بوکس ، «پکیتو» به سرزمین طلوع خواهد رسید! در این پچ ، ما تلاش زیادی برای بهبود مسائل مربوط به تأخیر (لَگ)، بارگذاری کند و غیره کرده ایم.

با تشکر از حمایت مداوم شما از MLBB! ما منتظر یک سال شگفت انگیز جدید در کنار هم هستیم!

بروز رسانی 1.5.39 دی ماه 99

2021-01-05-13-26-41

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بروز رسانی جدید ، در تاریخ 2021/01/04 برابر با دوشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۹ منتشر گردید .

در این بروز رسانی کمی بهینه سازی به منظور ایجاد تعادل در بازی صورت گرفته که پیرامون میدان نبرد شکل گرفت. با این حال تغییراتی و تنظیماتی نیز بر روی برخی از قهرمان ها صورت گرفته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بروز رسانی 1.5.38 اواخر آذر 1399

Update-Patch-Notre-Featured-Image

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ (Mobile Legends Bang Bang) بروز رسانی جدید ، در تاریخ 2020/12/24 برابر با 25 آذر 1399 منتشر گردید .

کریسمس 2020 به زودی فرا می رسد! و تیم توسعه بازی موبایل لجندز بنگ بنگ ، نقشه جدید ویژه ای را با نام “سرزمین کریسمس – Christmas Land” آماده کرده. برای طراحی این نقشه ، آنها از همان طراحی پس زمینه نقشه هالووین استفاده نموده اند و با تزئیناتی همچون دستکش ، جعبه های کادو ، آب نبات ، آدم برفی و موارد دیگر آن را تزئین نمودند تا بیشتر  کریسمس شکل شود. همچنین برج ها و پایگاه های اصلی تغییرات ظاهری داشته تا حال و هوای کریسمسی به خود بگیرند.
نکته : این نقشه بصورت موقت در دسترس قرار خواهد گرفت .
در این پچ به روزرسانی ، تیم توسعه دهنده بازی موبایل لجندز بنگ بنگ ، با توجه به بحث و بررسی بیشتر ، تجزیه و تحلیل های انجام شده ، بر اساس برخی از قهرمانان که به ندرت مورد توجه قرار گرفته بودند ، بسته به ممنوع کردنها و نرخ انتخاب هر قهرمان در حالت بازی رتبه بندی شده و تورنمنت های انجام شده ی اخیر ، تنظیماتی را بر روی بازی انجام داده اند. به این امید که انتخاب ترکیبات بیشتری را به بازیکنان ارائه دهند ، آنها همچنین برج های دفاعی ، باف ها و لاک پشت آب راه را برای تجربه بهتر بازیکنان در اوایل و اواسط بازی هنگام شکار در جنگل یا در لاین ها مجدداً تنظیم کردند.

بروز رسانی 1.5.32 آذر 1399

MLBB.MMOBAZI-1.5.32-Patch-Note

Favicon بروز رسانی 1.5.32 :


این بروز رسانی در تاریخ 2020/11/24 برابر با 4 آذر 1399 منتشر گردید .

قهرمان جدید با نام ماتیلدا “Mathilda” با لقب پَرِ چابک/Swift Plume در تاریخ 2020-12-12 برابر با 22 آذر ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد که بصورت رایگان و به مدت محدود قابل به دریافت خواهد بود. سپس هزینه خرید آن در فروشگاه معادل 32,000 BP-T یا 599 Diamonds-cost خواهد بود.

بروز رسانی 1.5.24 آبان 99

Patch-Notes-1.5.24-F-IMG-2

Favicon بروز رسانی 1.5.24 :


این بروز رسانی در تاریخ 2020/10/26 برابر با 5 آبان 1399 منتشر گردید .

قهرمان جدید با نام بِنِدِتا “Benedetta” با لقب تکاور سایه/Shadow Ranger در تاریخ Sunday ، 01 November 2020 برابر با ، ۱۱ آبان ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد و هزینه خرید آن معادل 32,000 BP-T یا 599 Diamonds-costبه علاوه 30% تخفیف خرید به مدت 1 هفته.

Halloween-Carnival (3)

افزوده شدن نقشه یا پوسته زمین مبارزه جدید تحت عنوان Halloween Carnival به مناسبت هفته هالووین.
این پوسته جدید با مضمون شب تاریک برای بیان فضای هالووین استفاده شده و عناصری مانند فانوس کدو تنبل ، تابوت ، سنگ قبر و سایر عناصر متناسب با فضای هالووین به آن افزوده شده. علاوه بر این ، مینیون ها داس و سپر کدو تنبل را نیز برداشته اند و غیره که جذابیت و تنوع جالبی را به ظاهر بازی اضافه نموده .
نکته : پوسته زمین مبارزه هیچ تاثیری در مشخصه ها و تنظیمات سیستمی بازی ندارد.

error: هشدار: صفحه محافظت شده !!