منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

⌘ قهرمانان :


Heroes-Feature-IMG_+ (2) (Feature-IMG)قهرمان یک موجود افسانه ای یا شخصیت اسطوره ای می باشد که در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ به نام و افتخار او شخصیت پردازی و نقش آفرینی شده تا توسط بازیکنان به میادین نبرد فراخوانده شوند.

آنها شخصیت های تحت کنترل بازیکنان خواهند بود ، دارای تعدادی مهارت و ویژگی های منحصر به فرد به همراه مشخصات آماری که نمایانگر قدرت ذاتی آن ها می باشد.Hero-State_+

بازیکنان با احضار قهرمانان در میدان نبرد به رقابت با یکدیگر می پردازند. بطور کلی به چند روش تحت شرایط مشخص  می توان این قهرمان ها را به میدان نبرد فراخواند که شامل شرایط دستیابی رایگان موقتی و یا دستیابی دائمی که نیازمند خرید قطعی آنها می باشد.


1.قهرمان های رایگان :


1.1. قهرمان های رایگان هفتگی/Weekly Free Hero : هر هفته تعدادی قهرمان بصورت رایگان در دسترس تمام بازیکنان قرار می گیرد. اگر بازیکنی صاحب دائمی هیچ یک از آنها نباشد ، بنابراین توسط قهرمانان هفتگی رایگان فقط میتواند در حالت بازی های زیر شرکت نماید.

Classic︙VS_A.I︙Custom︙Brawl ︙Arcade

1.2. قهرمانان رایگان ویژه اعضاء استارلایت : که به عنوان « Starlight-Free-Heroes » شناخته میشوند ، مواردی هستند که رایگان و بصورت هفتگی در اختیار اعضایی که دارای حق عضویت پیشرفته استارلایت هستند قرار میگیرند ، مزیت داشتن امتیاز استارلایت در این زمینه ، امکان استفاده از آن قهرمانان های هفتگی آن در حالت بازی های رنک می باشد.

2. تصاحب قهرمان و اِسکین :


شما می توانید قهرمانان جدید را ضمن پرداخت هزینه بهاء بصورت مبادله ای بدست آورید، مقادیر هزینه به نسبت ارزش هر آیتم جهت مبادله با قهرمان مورد نظر متفاوت می باشد .

بَتِل پوینت (BP's BP-T) شروع مبلغ پرداختی برای خرید یک قهرمان از 2.000 تا نهایت 32.000 BP's.

هیرو فِرَگمِنت/تِکه پازل های قهرمانان ( Hero-Fragments Heroes ) شروع از 80 تا نهایت 120 عدد قابل مبادله در فروشگاه فرگمنت ها برای دریافت قهرمان های موجود در لیست.

تیکت/بلیط (TicketTicket) شروع از 299 تا نهایت 749 Ticket قابل مبادل در فروشگاه قهرمانان.

دیاموند/الماس (DiamondDiamonds-cost) شروع از 250 تا نهایت 599 Diamond قابل مبادل در بخش فروشگاهی قهرمان ها و فروشگاه اسکین ها.

2.2. تعریف پوسته / اِسکین قهرمانان (Hero Skins) :


باعث ایجاد تغییر در ظاهر آنها  می شود را میتوان از چند طریق متفاوت بدست آورد .

★ خرید اکثر آنها از طریق مبادله الماس امکان پذیر بوده و لیست اسکین های موجود جهت خرید در بخش فروشگاه اسکین ها در دسترس است.

★ شانس دستیابی در بخش «Lucky Spin» ، معمولا هر بار یک اِسکین برای مدت معین بصورت شانسی با شرکت در قرعه کشی قابل به دریافت می باشد.

★ خرید یا مبادله توسط تکه پازل های اِسکین یا اسکین فرگمنت ها ، در ضمن مراجعه به بخش فروشگاهی «  Fragment »  در دو زبانه مجزا اِسکین هایی بصورت محدود برای فروش موجود است ، برای خرید آن ها شما به تعداد زیادی از Premium_Skin_Fragment Premium-Fragment و Rare_Skin_Fragment Rare-Skin-Fragment نیاز خواهید داشت.

★ دریافت اسکین از طریق رویداد های ویژه نیز میسر می باشد که معمولا در بخش رویداد های وب سایت و یا پیج اینستاگرام ام ام او بازی ، در مورد آنها ، نحوه شرکت و دریافت اسکین ها بصورت کامل توضیح میدهیم ، در نتیجه پیشنهاد میکنیم این دو منبع اطلاعاتی را زیر نظر داشته باشید.

2.3. دریافت قهرمان و اِسکین های تازه انتشار (New-Arrival ) :


در بخش فروشگاهی این قسمت در ازاء خرج آیتم « Crystal of Aurora Crystal_of_Aurora » و شرکت در قرعه کشی میتوان قهرمان ،اِسکین به همراه جوایز دیگر دریافت نمود . با این حال تیم توسعه موبایل لجندز بصورت مداوم در مجموعه رویداد های متنوعی بسته به فعالیت های بازیکنان روزانه و هفتگی ، آیتم های اِسکین و قهرمانان آزمایشی تحت عنوان « Trial-Card » را هدیه می کند که توسط آن میتوان قهرمان یا اِسکین های مربوطه را به مدت محدود مورد استفاده قرار داد.

● پاداش اولین خرید الماس (Frist Purchase) :


پس از اولین خرید هر مقدار الماس ، بازی به عنوان پاداش اضافی امکان انتخاب یکی از قهرمانان فوق را اعطا میکند (Freya , Valir , Hanabi)  که بصورت دائمی در اختیار قرار خواهد گرفت . پیشنهاد ما انتخاب قهرمان « Freya » می باشد چرا که آن را نمی توان توسط بتل پوینت یا روش دیگری خریداری نمود.

2.4. بخش فروشگاه استارلایت (Starlight Shop) :


با استفاده از مقدار 3 عدد «Starlight Coin Starlight_Coin»  میتوان بسته ای به نام « Starlight Random Hero Bundle » را دریافت کرد که در آن یکی از قهرمانان دائمی فوق را شانسی هدیه می گردد.

Yi-Sun-Shin , Haylos , Alpha , Natalia , Faramis , Kagura

2.5. بخش فروشگاه ورزشی (Esports) :


در این بخش قهرمان «Chou» با تبادل مقدار 88.000 Guess Coin Guess Coin قابل به دریافت می باشد.

نکته قابل توجه :
« Freya  و Odette » تنها قهرمانانی هستند که با « Battle-Points » قابل به خریداری نیستند. قهرمان « Freya » را تنها با شارژ مقدار مشخصی از الماس و انتخاب « Freya » به عنوان جایزه اضافی اولین شارژ دریافت نمود در غیر اینصورت با مقدار هزینه 599 Diamonds-cost الماس قابل به خرید خواهد بود .

قهرمان « Odette » را نیز می توان فقط در یک رویداد خاص مانند « رویداد Jigsaw » بصورت رایگان که مشمول تازه واردین میشود دریافت نمود در غیر اینصورت باید توسط یکی از روش های زیر اقدام شود :

● بخش فروشگاهی فرگمنت ها از قسمت فروشگاه قهرمانان توسط مبادله  Hero-Fragment Hero-Fragment .

فروشگاه اصلی ، زیر مجموعه لاکی اسپین و قسمت فروشگاهی لاکی شاپ خریداری کرد.

نکته برای تازه واردین : بازیکنان تازه وارد میتوانند با انجام مسابقات پیاپی/روزانه پاداش و جوایز ویژه دریافت کنند که شامل تصاحب رایگان و یا تخفیف ویژه خرید قهرمانان دلخواه خواهد بود.


3. تعریف کلاس | نقش | تخصص | مسیر مبارزات قهرمانان :


تمام قهرمانان تحت عنوان کلاس/Class که تعیین کننده مشخصه های اصلی قهرمانان است دسته بندی شده و در زیر مجموعه ای تحت عنوان نقش (Role) و تخصص (Speciality) موارد ویژه ای از قدرت هایشان مشخص و تفکیک میگردد  ، اما تفاوت مشخصی بین هر دو “نقش” و “تخصص” وجود دارد، برای داشتن یک تیم با عملکرد خوب در طول یک مسابقه تیمی ، این مهم است که بازیکنان از نقش و ویژگی های خاص قهرمانان خود به درستی استفاده کنند و تفاوت های بین آن دو را بدانند ، علاوه بر آنکه در بازی های 5 به 5 در نقشه زمین مبارزه از نوع کلاسیک/رنک و امثال آن ، در شروع بازی مسیر مبارزه قهرمانان (Hero Laning) بر مبنای نقش و تخصص هر قهرمان تعیین میگردد و در نهایت بخشی تحت عنوان مستری کد/امتیاز تسلط بر کنترل و بکارگیری قابلیت های قهرمان ها نیز وجود دارد که در قالب وظایف مقرر شده میتوان به آن پرداخت .

قهرمانان بصورت ذاتی/ساختاری به واسطه محدوده بُرد ضرباتشان به دو دسته تقسیم میگردند :


1. حملات نزدیک/میلی اَتَک (Melee Attack) :

حملات بنیادی/اساسی با استفاده از مٌشت و لگد یا سلاح ها سرد غیر پرتابی مانند تَبر / پُتل / خنجر / شمشیر و امثال صورت گرفته و بدین جهت مبارز باید به هدف بسیار نزدیک شود که به آنها نزدیک زن گفته میشود.

2. حملات دوربُرد / رِنجد اَتَک (Ranged Attack) :

حملات اساسی با استفاده از قدرت های جادویی از فاصله دور انجام گرفته یا از سلاح های پرتابی مانند نِیزه ، تیر و کمان ، سلاح گرم و امثال آنها صورت میگیرد که به آنها دور زن گفته می شود.

نکته : در بازی موبایل لجندز تعداد کمی از قهرمانان به صورت ترکیبی هر قابلیت ایجاد آسیب از دور و نزدیک را دارند ، البته این باعث نمیشود که قویتر از قهرمانان تک بُردی باشند.

⌘ ویژگی قهرمانان/Hero Specialties :


دسته بندی تخصص های مختلفی که قهرمانان را با توجه به مهارت ها و شیوه بازی آنها از یکدیگر تفکیک می نماید.

بعضی از قهرمانان در تعقیب دشمنان تخصص دارند که در گروه تخصصی تعقیب و گریز/Chase دسته بندی می شوند یا اگر برخی قهرمانان تخصص در ایجاد شروع درگیری های تیمی  دارند که در گروه Initiator قرار می گیرند ، اطلاع از دانش عملی هر تخصص میتواند به شدت در  انتخاب قهرمان مناسب و عملکرد مبارزه هر بازیکن تاثیر مثبت داشته باشد.

RegenCrowd ControlReapChargePush
DamageBurstPokeInitiatorMixed Damage
Magic DamageGuardChaseControlSupport


Regen


تخصص به یک قهرمان اجازه می دهد تا جان/HP خود یا متحدان خود را بازسازی کند ، این قهرمانان بویژه در مسابقات تیمی شانس بیشتری برای زنده ماندن دارند.

ریجن یک خاصیت است که به قهرمانان توسط مهارت های او یا توسط تجهیزات میتواند اعطا گردد این خاصیت ، بر خلاف انواع Lifesteal و Spell Vamp معمولا بی نیاز به انجام عملی کار بازسازی سلامت را خودکار و دائم انجام میدهد.

در مجموعه Emblems & Talents  انتخاب هایی از خاصیت ریجن وجود دارد که امکان اختصاص دادن آن به هر قهرمانی را فراهم می نماید .


Crowd Control


اختلالگری ، این تخصص در میدان جنگ به یک قهرمان اجازه می دهد تا بتواند اختلال هایی در  قدرت ، عملکرد ، مهارت و حرکت های دشمنان ایجاد کند، مانند:

Slow-Down ، Silence ، Freeze ، Suppress ، Stun , Knock-up , Knockback , Immobilize

که هر یک از آنها میتواند در ضمن یک درگیری تیمی به عنوان شروع کننده حمله ، ضد حمله ، دفاع شخصی مورد استفاده قرار بگیرد.


Reap


دِروکردن تخصصی است که معمولا به عنوان یک مهارت اعطا میگردد تا به یک قهرمان در آزار و اذیت و جلوگیری از Push ، Farm و یا فرار مخالفان کمک کند. بیشتر قهرمان هایی که این تخصص را دارند ، در دسته اساسین ها و مارکسمن قرار دارند ،زیرا در پی ایجاد حملات پیاپی و سریع خود مهارت هایی قدرتی دارند . مهمترین کاربرد این تخصص در به پایان رساندن کار  کشتن دشمنان در حال فرار  و به دست آوردن امتیاز قتل می باشد.

این خاصیت به قهرمان هایی اعطا گردیده که با استفاده از مهارت هایی توانایی اعدام سریع دشمن را دارند.


Charge


شارژ تخصصی است که به یک قهرمان اجازه می دهد تا با مهارت های dive, jump, teleport و یا dash از نقطه حضور خود ناگهان به هدف خود نزدیک شود ، کاربردی ترین استفاده آن برای حضور ناگهانی در مرکز درگیری با دشمن یا رسیدن به دشمن درحال فرار است.

برای مثال زمانی که دشمن در نزدیکی اما در حال فرار است و سرعت حرکت برای دسترسی و ایجاد ضربه به او کافی نیست ، در این لحظه با استفاده از یکی از تخصص های چارج می توان ناگهان به نزدیکترین نقطه در کنار او انتقال یافت یا به همین شکل به مرکز تجمع دشمنان منتقل گردید.Push


Push


هُل دادن تخصصی است که باعث میشود قهرمانان با مهارت های خود راحت تر مینیون ها یا موجودات جنگل را شکار کنند و همچنین در فشار سریعتر بر برج های دفاعی کمک می کند، زیرا می توانند در مقایسه با قهرمانان فاقد این تخصص ، آسیب های زیادی به برج های دفاعی وارد کنند.


Damage


آسیب تخصصی است که اجازه میدهد قهرمان در مدت زمان طولانی طیف وسیعی از آسیب های کم اما افزایشی را ایجاد کند.

این تخصص برای آزار رساندن دشمنان یا کاهش HP حریفان به طور مداوم و تدریجی بسیار کاربردی خواهد بود و در اوایل بازی به لحاظ نگه داشتن مسیر در هنگامی که همه بازیکنان همچنان در تبادل حملات با احتیاط عمل می کنند این تخصص برتری بخصوص خود را دارد .


Burst


انفجاری ، تخصصی است که به قهرمان اجازه می دهد تا در مدت زمان کوتاهی ، طیف وسیعی از آسیب های متوسط اما افزایشی را ایجاد کند. این ویژگی برای شکار و به قتل رساندن دشمنان بسیار مناسب است ، زیرا می تواند جان دشمنان را در مدت زمان کوتاهی به پایان برساند و معمولاً توسط مِیج و اَساسین ها استفاده می شوند. قهرمان ها با این تخصص برای مبارزه با دشمنانی که از مقدار HP کمتری بهره میبرند مناسب هستند زیرا یک قهرمان با این تخصص می تواند در مدت کوتاهی دشمنان کم جان را از بین ببرد.


Poke


فشار دادن تخصصی است که به قهرمان اجازه می دهد دشمنان را مورد آزار قرار دهد، این کار توسط ایجاد حملات دور بُرد یا ایجاد آسیب های کافی که باعث می شود دشمنان بجای حمله در مسیر خود عقب نشینی کنند.
ویژگی استفاده از این تخصص به منظور  جلوگیری پیشروی یا حمله دشمنان می باشد ، زیرا این قهرمانان می توانند با استفاده از مهارت های پُک خود ، حریف را به فرار یا قطع حملات وادار کنند.


Initiator


آغاز کننده تخصصی است که به یک قهرمان اجازه می دهد تا در ضمن ایجاد آسیب دسته جمعی توسط یک مهارت قدرتمند ، یک مبارزه تیمی را شروع و یا مُحرکی برای آغاز آن باشد. این تخصص همچنین به عنوان “Setter” شناخته می شود.


Mixed Damage


آسیب ترکیبی تخصصی است که اجازه میدهد قهرمانان از قدرت Physical-Attack و Magical-Attack در کناره هم  بهره ببرند.

بدین طریق آنها این امکان را خواهند داشت تا گیم پلی متنوع و استراتژیک تری داشته باشند و علاوه بر آن بتوانند در طول مسابقه بسته به شرایط مابین شاخص های قدرت خود متمرکز شده و وضعیت آماری خود تغییر و تطبیق دهند.


Magic Damage


آسیب جادویی ، به قهرمانانی  اختصاص می بابد که ذات قدرت حملات آنها آسیب های جادویی ایجاد میکند اما به دلیل اِستایل و مهارت های دیگر آنها لزوماً در دسته جادوگر/مِیج ها قرار نمی گیرند، معمولا قهرمانان دارای این تخصص، از آمارهای فیزیکی مانند

Physical-PEN یا Physical-Lifesteal

برخوردار نیستند اما در عوض از آمار جادویی زیر بهره میبرند.

Magic-PEN یا Magical-Lifesteal


Guard


محافظ تخصصی است ویژه برای قهرمانانی که محافظ متحدان خود هستند و معمولاً برای اطمینان از امنیت تیم و حمایت آنها در خدمت هستند. آنها به مهارت هایی مجهز شده اند که این اطمینان را حاصل کند تا در طول یک مبارزه متحدان آسیب پذیر ، کشته نشوند.


Chase


تعقیب و گریز تخصصی  است که ویژه ی قهرمانانی که دائم در تعقیب و گریز دشمنانی هستند که در حین درگیری با سلامتی کم همچنان میجنگند و یا در حال فرار از درگیری می باشند. مهارت های آنها شامل مهارت هایی با تحرک پذیری زیاد بوده   که به توسط آنها در زمان و موقعیت مناسب می توانند فوراً شکاف بین آنها و دشمن خود را ببندند و آنها را بکشند.


Control


کنترل ، تخصصی است ویژه قهرمان هایی که میتوانند توسط مهارت های خود افراد تیم دشمن را برای مدت کوتاه یا طولانی تحت کنترل خود قرار داده یا قهرمان را از کنترل بازیکن خارج سازند، بدین صورت آسیب پذیرترین شرایط را برای حریف به وجود می آورد.


Support


پشتیبان به قهرمانان اختصاص میابد که به واسطه مهارت های آنها ، میتوانند با دیگر قهرمانان متحد تعامل و همکاری کنند،
مانند انتقال خود یا حمل و نقل متحدان بین دو نقطه با فاصله زیاد در مدت زمان اندک و ایجاد مقاومت در برابر آسیب های احتمالی .

⌘ کلاس/Class و نقش/Role :


مقوله ایست که ساختار هر قهرمان وابسته به آن شکل گرفته ، درحالی که نقش/Role مقوله ایست که شخصیت آن قهرمان در طول مبارزه از خود ارائه می کند ، به عنوان دیگر : نقش توقعی است که از عملکرد آن قهرمان انتظار می رود تا به نمایش گذاشته شود.


⌘ مدت زمان مبارزات به دو دسته تقسیم میگیرد :


“مبارزه بلند مُدت” پس از شروع درگیری به واسطه قدرت دفاعی متوسط/زیاد و قدرت حمله متوسط معمولا مبارزه  زمانبر خواهد بود و حتی ممکن است در نتیجه مبارزه ،  قهرمانی کشته نشود و با عقب نشینی/فرار به پایان برسد.

“مبارزه کوتاه مُدت” پس از شروع درگیری به واسطه قدرت دفاع  متوسط/کم اما وجود قدرت حمله متوسط/زیاد معمولا پس از چند ثانیه با کشته شدن قهرمان مبارزه به پایان می رسد و امکان فرار کم می باشد.


⌘ مجموع قهرمانان در 6 کلاس دسته بندی می شوند :


Tank , Fighter , Assassin , Marksman , Mage , Support

هر یک از کلاس ها دارای آمار و مهارت های منحصر به فرد خود هستند که به منظور ایجاد تعادل در بین آنها دارای نقاط ضعف و قوت متفاوتی می باشند ، بعضی نسبت به دیگر قویتر بوده اما در عین حال در مقابل برخی دیگر ضعیفتر هستند ،کنترل و بکارگیری پتانسیل بعضی از قهرمانان بسته به ساختاری که دارند ممکن است دشوارتر از سایرین باشند ، با این حال اگر بصورت حرفه ای مورد استفاده قرار بگیرند ، تبدیل به کابوسی برای دیگر بازیکنان خواهند شد ، دقت داشته باشید که این بازی به نوعی ورزش تیمی مانند فوتبال/بسکتبال/والیبال و امثال آن محسوب می شود که به واسطه محدودیت های اعمال شده بر روی مقادیر و آمار های قهرمانان جهت ایجاد تعادل ، آنچه در نتیجه مشخص میگردد آن است که همکاری تیمی اولویت اول و آخر برای پیروزی را دارد .

به عنوان مثال شاید شما بتوانید عملکرد بهتر از بقیه هم تیمی های خود ارائه دهید و با استفاده از ضعف عملکرد/اشتباهات بازیکنان تیم حریف کمی قویتر از دیگر اعضاء تیم خود شوید ، اما در یک درگیری تیمی از جانب دشمن ، شما به تنهایی حتی در بهترین وضعیت خود شانسی برای مبارزه در مقابل بیش از 2 نفر از افراد دشمن را نخواهید داشت ، در بازی 5 به 5 کلاسیک یا رِنک ، تمام بازیکنان واقعی بوده و درصورت کافی بودن دانش آنها از بازی و نحوه مبارزات میتوانند شرایط درگیری را دشوار در عین حال جذابتر کنند.

نکته : بعضی از قهرمانان  دارای ترکیبی از دو کلاس بوده اما این موضوع باعث قویتر بودنشان نسبت به قهرمانان تک کلاس نیست.

معرفی کلاس های موجود در بازی

Tank_Icon (1)Tank
M
elee

تانک ها قهرمانان خَط مُقدم و با دوام هستند و  از نوع “Melee-Attack” می باشند.
آنها معمولا وظیفه قفل کردن یا گیر انداختن دشمنان را داشته علاوه بر آنکه مسئول کمک به شروع درگیری نیز می باشند ، که به عنوان یک بازدارنده حملات دشمن محسوب می شود و حتی می توان گفت به نوعی  حُکم سپر دفاعی برای تیم خود را دارند.

آنها معمولاً به نوعی رهبر شروع درگیری های تیمی می باشند بدین منظور با انتخاب زمان و موقعیت های مناسب شرایط را برای درگیری تیم خود شناسایی و فراهم میسازند. بسیاری از تانک ها برای محافظت از متحدان ضعیف تر خود (از لحاظ دفاعی) ،از مهارت هایی برخوردارند که می توانند توسط آن دشمنان خطرناک را هُل دهند/دور کنند و یا گیج کنند تا پتانسیل خسارت آنها را محدود سازند.

در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ  ، بیشتر کلاس های قهرمانان از نظر توانایی ها واقعاً متنوع خلق گردیده اند و در صورت انتخاب تجهیزات مناسب ، با وجود تغییرات متنوع در آمار آنها ، می توانید یک قهرمان کلاس “Tank” را به عنوان یک نقش کاملا تهاجمی مشابه “Fighter” به کار گرفت. تانک ها دارای قدرت دفاع بالا بوده و از قابلیت های برخورد نقطه ای خوب بهره میبرند  اما با این حال به صورت ذاتی از قدرت ایجاد آسیب کمتر برخوردارند . از دوام بالای آنها معمولاً برای ایجاد نقطه جذب و تجمع دشمن در مرکز میدان جنگ استفاده می شود تا ضمن هجوم دشمن به تانک ، شرایط ضد حمله مناسبی برای متحدان بوجود آید.

✔ انتخاب مسیر مناسب : Roam-Lane (Custom) مسیر پرسه زدن/Roam.

نقاط مثبت و  منفی :

مهارت های اخلالگرانه بسیار زیاد .
▼ کمبود قدرت آسیب و ضعف در هل دادن مسیر.
میانگین قدرت دفاعی و دوام :  عالی.
میانگین قدرت تهاجمی :  متوسط .
میزان عملکرد در انجام مبارزات بلند مُدت : عالی.
میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : خوب .
میزان وابستگی به تیم : متوسط ⇋ زیاد.


Fighter_Icon (1)


F
ighter
Melee

مبارز/فایتر : رزمنده هایی که معمولا از نوع میلی “Melee Attack” می باشند و در ارائه حملات بنیادی پیاپی از دیگر کلاس ها قویتر می باشند.
آنها ترکیبی از قابلیت های تهاجمی وابسته به قدرت و سرعت و قابلیت های دفاعی در حد متوسط را دارند .
این کلاس به واسطه نزدیک زن بودنشان بطور ذاتی در نقطه مقابل مارکسمن قرار دارد به همین دلیل دیگر ضعف در قدرت دفاعی مارکسمن ها را ندارند. با این حال به واسطه همین نزدیک زن بودنشان در ضمن حمله باید به خوبی به دشمن نزدیک شوند . اگر قصد نگه داشت مسیر را دارید این کلاس از قهرمان ها در اوایل تا اواخر بازی مهاجم خوبی خواهند بود اما در مقابل کلاس جادوگران بخصوص در اوایل بازی به شدت آسیب پذیر خواهند بود ، بنابراین باید با احتیاط مقابل آنها بازی کرده و یا مسیر خود را تعویض نمایید.
میزان آسیب از سوی حملات یک فایتر با گذشت زمان بنا بر افزایش سطح لول و تجهیزات خریداری شده ، افزوده می شود و آن را به یک تهدید بزرگ تبدیل می کند.
هر فایتر ترکیبی منحصر به فرد از تحرک (Mobility) ، آسیب (Damage) ، اخلالگری (Disruption) و دوام (Durability) را دارد.

معمولا خاصیت و قابلیت های فایتر او را در جایگاهی بین دوام تانک و قدرت آسیب اَساسین قرار خواهد داد ، از این رو فایتر به عنوان مبارز چند منظوره شناخته می شود که عملکرد خوبی در مبارزات تیمی بلند مدت ارائه میکند به همین جهت در خط دوم مبارزه به عنوان دومین نقطه جذب حملات و ایجاد ضد حمله در مقابل تیم دشمن قرار میگیرد که شانه به شانه در کنار هم تیمی های خود می جنگد .

✔ انتخاب مسیر مناسب :  Side-Lane-Exp-Lane-bot (Custom) مسیر EXP / تجربه .

نقاط مثبت و  منفی :

برتری مبارزه تن به تن ، دارای آسیب های پیاپی ، قفل کننده ، هُل دهنده مسیر.
▼ ضعف در مقابل حریفانی که تحرک زیادی دارند.
◭ میانگین قدرت دفاعی و دوام : خوب.
میانگین قدرت تهاجمی : عالی .
میزان عملکرد در انجام مبارزات بُلند مُدت : خوب.
◭ میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : متوسط.
◭ میزان وابستگی به تیم : متوسط.


Assassin_Icon (1)Assassin
Melee

قاتل/اَسآسین : قهرمانانی چابک/سرعتی ، که در کشتن/ترور یا ایجاد اختلال در عملکرد دشمنانی که تخصص در مبارزه بلند مدت دارند نقش تاثیر پذیری را ایفا میکنند.
اَساسین ها معمولا از مقدار حجم جان و دفاع بسیار کم بهره می برند اما در عین حال دارای قدرت حملات ناگهانی/قدرتی زیاد می باشند.
اَساسین ها متمرکز بر قابلیت های نفوذ (Infiltration) ، فریب  (Deception) و تحرک زیاد (High Mobility) هستند .
آنها شکارچیانی فرصت طلب که قبل از پریدن به درون درگیری ها، لحظه های موفقیت آمیز را شناسایی و مورد استفاده قرار میدهند.
فارغ از تعداد افراد تیم دشمن ،موفقیت و وظیفه اصلی اَساسین ها در شناسایی زمان و مکان مناسب برای مخفی شدن و هنر انجام قتل های پیاپی می باشد.
یک اَساسین باید دقیقا در زمان مناسب – نه زودتر و نه دیرتر دشمنان را یک به یک به قتل برساند و برای او بهترین اهداف شکار آنهایی می باشند که تنها در زمین مبارزه ، جنگل ها پرسه میزنند و یا با فاصله زیاد از تیم خود حرکت میکنند، اَساسین معمولا تنها و در مسیر جنگل بازی میکند تا بدین ترتیب در زمان شکار موقعیت مکانی او برای دشمن غیر قابل پیشبینی باشد .

اگر یک درگیری تیم در جریان باشد آنها به فاصله اندک از تیم خود حرکت کرده و مخفیانه از فرصت های شکار استفاده میکند ، این کلاس برای بازی کردن توسط بازیکنان باتجربه مناسب تر می باشد  ، زیرا به واسطه حجم جان کمتر آنها اما ایجاد آسیب های ناگهانی زیاد  ایده آل برای کشتن دشمنان بی دفاع/کم دوام  می باشند، اما در صورت انتخاب موقعیت/مکان بد و زمان بندی اشتباه ، اَساسین تبدیل به یک شکار آسان برای دشمن خواهد شد و این میتواند برای تیم جبران ناپذیر واقع شود.

✔ انتخاب مسیر مناسب :  Jungle-Lane+ (Custom) مسیر جنگل/Jungle.

نقاط مثبت و  منفی :

نفوذ کننده عالی و قدرتی ، تحرک زیاد ، مهارت های فریبکارانه ، شکارچی.
▼ ضعف در مقابل تانک ، آسیب پذیری بالا ، نیازمند سرعت عمل بالا در اجرا .
میانگین قدرت دفاعی و دوام : کم.
میانگین قدرت تهاجمی : عالی .
میزان عملکرد در انجام مبارزات بُلند مُدت : کم.
میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : عالی.
◭ میزان وابستگی به تیم : متوسط.


Marksman_Icon (1)Marksman
Ranged

نشانه گیر/مارکسمن : مبارز هایی هستند که با مقادیر حملات بنیادی زیاد و پیاپی خود آسیب های چند برابری به صورت مسافتی بر دشمن ایجاد میکنند.
مارکسمن ها معمولاً به عنوان مهاجم حملات خسارت بار (ADC) خوانده می شوند.
مارکسمن از  فاصله دور با ایجاد آسیب های بنیادی پیاپی بر دشمنان ، نقش مهاجم را بخوبی ایفا می کنند.
با این حال در استفاده از این قهرمان باید بسیار هوشمندانه عمل کرد ، با قهرمان های کلاس مارکسمن عجولانه بازی نکنید . همیشه در حین درگیری با دشمنان ، بسته به مسافت حملاتی که میتوان ایجاد کرد باید از دشمنان فاصله گرفت و این فاصله را همیشه باید حفظ نمود، زیرا این نوع قهرمانان معمولاً از دوام و تحرک پایین در مبارزه برخوردارند بخصوص در اوایل بازی نباید با دشمن درگیری بسیار نزدیک داشته باشند ، بنابراین حفظ فاصله با دشمن یکی از مهمترین اولویت های مبارزه برای مارکسمن ها محسوب می شود که در نتیجه رعایت این نکات می توانند مانند یک کابوس برای قهرمانانی با نوع حملات “Melee” واقع شوند.
قهرمانان مارکسمن معمولا به تانک یا فایتر مُتکی هستند چرا که در حالت انفرادی
به شدت آسیب پذیر خواهند بود و به همین منظور در مبارزات تیمی در خط سوم/چهارم حملات قرار میگیرند.
هنگام استفاده از این نوع قهرمان ، باید از تجهیزاتی استفاده کنید که سرعت حمله را افزایش می دهد ، زیرا علاوه بر کشتن دشمن ، مارکسمن در تخریب سریع برج های دفاعی تخصص دارد.

✔ انتخاب مسیر مناسب :  Heroes مسیر طلا/Gold.

نقاط مثبت و  منفی :

شعاع حملات عالی ، اخلالگر تحرک ، هُل دهنده مسیر ، قدرت حملات پیاپی.
▼ به شدت آسیب پذیر .
میانگین قدرت دفاعی و دوام : کم.
میانگین قدرت تهاجمی : عالی .
میزان عملکرد در انجام مبارزات بُلند مُدت : متوسط ⇋ خوب.
میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : متوسط.
میزان وابستگی به تیم : متوسط ⇋ زیاد.


Mage_Icon (1)Mage
Ranged

جادوگر/مِیج : قهرمانانی هستند که پشت سر تیم حرکت میکنند ، حملات آنها آسیب های قدرتی از نوع جادویی مسافتی ایجاد میکند که نقش مهمی در ترکیب تیم ایفا میکنند.
نقاط قوت آنها معمولاً در حملات پیاپی آنها نیست بلکه در ایجاد حملات قدرتی به توسط مهارتهایشان می باشد.
مِیج ها معمولا از قدرت حملات ناگهانی و دسته جمعی عالی برخوردارند اما با این حال به واسطه همین قدرت حمله زیاد به علاوه قدرت دفاع ،دوام ، تحرک پذیری کمتر از بقیه کلاس ها ، به عنوان هدف اولویت دار مورد تعقیب و حمله قرار میگیرند.
بازی و کنترل این دسته از قهرمانان جذاب بوده اما به مانند دیگر قهرمانان دوربُرد اولویت حفظ فاصله وجود دارد با این حال با داشتن مهارت های اختلال گرانه مانند (مبهوت ، کُند ، یخ ، قفل کنند) خود میتوانند بازدارنده خوبی باشند و توسط یک ضد حمله خوب از خود محافظت کنند.

البته با توجه به قدرت آسیب های ناگهانی که دارند به عنوان یک نقش خطرناک نیز محسوب میشوند که میتوانند شرایط یک درگیری مخاطره انگیز را کاملا به نفع خود تغییر دهند.
مِیج ها در مبارزات تیمی به شدت وابسته به تانک/محافظ می باشند و به دلیل وابستگی شدید به مهارت های خود بنابراین باید به شدت بر روی زمان ، مکان ، کولدآون استفاده از مهارت های حیاتی خود متمرکز باشند تا ناگهان دست خالی در دام دشمن گیر نکنند.

✔ انتخاب مسیر مناسب :  Heroes مسیر وسط/Mid

نقاط مثبت و  منفی :

حملات مسافتی قدرتی ، اخلالگر ، قدرتمند در اوایل و اواسط بازی.
▼ به شدت آسیب پذیر ، ضعف قدرت در اواخر بازی.
میانگین قدرت دفاعی و دوام : کم .
میانگین قدرت تهاجمی : عالی .
میزان عملکرد در انجام مبارزات بُلند مُدت : متوسط ⇋ خوب.
میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : عالی.
میزان وابستگی به تیم : متوسط ⇋ زیاد.


Support_Icon (1)Support
Ranged

پشتیبان/ساپورت : قهرمانانی که توسط قدرت مهارت های جادویی ویژه ، حمایتگر عالی برای متحدان و اخلالگر خوب برای دشمن محسوب می بشود ، معمولا در اویل بازی بدون نیاز به تجهیزات قدرت مبارزه بیشتری را نیز ارائه میدهند.
وظیفه کمک به محافظت ، پوشش ، بازسازی سلامت ، بهینه سازی دفاع/حمله برای متحدین در هر شرایطی از متداولترین مهارت ها در بین قهرمانان این نقش  محسوب می شود.
بطور کُلی ساپورت ها غالباً برای حمایت و زنده نگه داشتن افراد تیم بخصوص شکارچیان /قاتلان تیم  تلاش میکنند ، و در پایان به واسطه داشتن بالاترین آمار کمک در کشتار های تیم بدون آنکه کشته شود ، در لیست تحت تعقیب تیم حریف قرار میگیرد!
قهرمانان پشتیبان معمولاً در اوایل بازی مارکسمن ها را همراهی میکنند یا ، در مسیر وسط بازی میکنند برای آنکه بتوانند  جهت کمک رسانی بین مسیر های اصلی زمین مبارزه تعویض سریعتری داشته باشند .

✔ انتخاب مسیر مناسب : Roam-Lane (Custom) مسیر پرسه زدن/Roam.

نقاط مثبت و  منفی :

کمک رسان ، محافظ ، اخلالگر دسته جمعی ،  تقویت یا تضعیف کننده.
آسیب پذیر ، ضعف در ایجاد آسیب ، وابسته به تیم.
میانگین قدرت دفاعی و دوام : کم ⇋ متوسط .
◭ میانگین قدرت تهاجمی : متوسط.
میزان عملکرد در انجام مبارزات بُلند مُدت : عالی.
◭ میزان عملکرد در انجام مبارزات کوتاه مُدت : متوسط .
میزان وابستگی به تیم : زیاد.

مستری کد یا امتیاز تسلط ، روشی منحصر به فرد برای لذت بیشتر از بازی ، اساساً یک سیستم امتیاز دهی میزان تسلط هر بازیکن بر یک قهرمانان موبایل لجندز است. در واقع این سیستم دارای یک خط داستانی بیشتر به سمت شناخت و درک بهتر پتانسیل واقعی قهرمانان می باشد.

یک نقطه تسلط پیش فرض برای همه قهرمانانی که دارید وجود دارد. با شرکت و تکمیل نبردها یا کارهای مربوط به وظایف مقرر شده برای هر قهرمان ، می توانید امتیاز تسلط را افزایش دهید. تسلط مهارت شما را در استفاده از یک قهرمان خاص اندازه گیری می کند.

سطح تسلط بصورت پیش فرض برای همه قهرمانان تحت عنوان آماتور است. با گرفتن امتیاز تسلط بیشتر ، می توانید به تدریج به سطح حرفه ای برسید و گونه ای جدید از مدال های تسلط را باز کنید. مدال تسلط هر بازیکن قبل از شروع نبرد در صفحه بارگیری زیر نام آن بازیکن نشان داده می شود و تمام هم تیمی ها می توانند آن را ببینند.


تسلطی که برای هر مسابقه دریافت می کنید توسط متغیرهای زیر تعیین می شود:


● طول و نتیجه آن مسابقه ، عملکرد شما. شما به طور معمول در حالت های کلاسیک و رنک امتیاز تسلط خواهید گرفت. با این حال ، برای حالت های دیگر ، شما فقط 70 درصد از امتیاز تسلط طبیعی را بدست خواهید آورد و در حالت بازی های Custom هیچ امتیاز تسلطی اعطاء نمیگردد.

● اعضای ویژه استارلایت به ازای هر مسابقه 30٪ امتیاز تسلط بیشتر دریافت می کنند.

Yu-Zhong-Mastery-Code (Feature-IMG)

● برای هر قهرمان 4 فصل/Chapter از وظایف کار/Task Target وجود دارد که بصورت انحصاری مرتبط با قدرت ها و پتانسیل واقعی آن قهرمان در تعامل است . تنها راه برای باز کردن قفل فصل بعدی ، تکمیل تمام وظایف مقرر شده در فصل فعلی می باشد.

Yu-Zhong-Mastery-Code-Task-Target (Feature-IMG)

تکمیل وظایف ها آیتم  Twilight Coin Twilight Coin و امتیازات تسلط اعطاء میکند. به ترتیب با پیشروی و بازگشایی فصل های جدید وظایف مقرر شده ، مراحل دشوارتر را در بر خواهد گرفت.

● مستری کد فقط برای قهرمانانی که قبلاً بطور دائمی صاحب آن شده اید در دسترس قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب  مستری کد قهرمان هایی که توسط کارتهای آزمایشی یا بصورت رایگان هفتگی مورد استفاده قرار می گیرند قفل می باشد.

● مجموعه ای از الگوریتم ها برای بازیکنانی که بصورت مکرر یک قهرمان را مورد استفاده قرار میدهند وجود دارد که بر آن اساس اقدام به محاسبه عملکرد قبلی آنها می نماید تا اطمینان حاصل کند که به ازای تکمیل هر مسابقه به مدت زمان مشخص مقدار تسلط کافی کسب به او اعطاء میگردد . در طول مدت اعطاء پاداش اضافی ، بازیکن مقدار زیادی از امتیازات اضافی را بیش از مقدار پایه بدست می آورد. اما محدودیتی نیز در میزان کسب امتیاز تسلط اضافی وجود دارد، هنگامی که تمام امتیاز تسلط اضافی بطور کامل کسب گردد ، از آن پس بازیکن به ازای تکمیل هر مسابقه مقدار متداول امتیاز تسلط را بدست می آورد.

لیست فوق تنها تعدادی از قهرمان های بازی می باشد که توسط ما ، بصورت جامع تعریف و تفسیر گردیده اند.


 • Panda_Warrior (2)
  Akai
 • Atlas-Featured
  Atlas
 • Heroes
  Uranus
 • Heroes
  Barats

⌘ معرفی مسیرها :


New-Creepبعضی از حالت بازی ها دارای زمین مبارزه با سه مسیر اصلی و مناطق جنگلی پنهان می باشند تا ضمن تقسیم قهرمانان هر تیم بین این نواحی و ایجاد پوشش دفاعی ، بازیکنان شرایط چالش برانگیزی را تجربه کنند ، لذا بهترین استراتژی تقسیم قهرمانان بر اساس نقش و تخصص آنها بین مسیر و مناطق در زمین مبارزه می باشد.

این مناطق و مسیرها در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ نام گذاری بخصوص خود را دارند .


● مسیر طرفین : که شامل مسیر بالا/Top و مسیر پایین/Bot که پس از شروع مسابقه با یکی از ویژگی های مسیر طلا (Gold-Lane)  و یا مسیر تجربه (Exp-Lane) مشخص میگردد. 

● مسیر وسط : که دقیقا در خط وسط نقشه مشخص است و با نام انگلیسی (Mid-Lane) شناخته می شود.

● مسیر پرسه زدن :  که در واقع همان مسیر وسط ، آبراه و بخشی از جنگل که کوتاهترین مسیر برای پرسه زدن ما بین سه مسیر دیگر می باشد و با نام انگلیسی  (Roam) شناخته می شود.

● مسیر جنگل : تمامی مناطق پنهان جنگل را تحت پوشش دارد و با نام انگلیسی (Jungle) شناخته می شود.

مسیر طلا (Gold Lane) :

این مسیر با عنوان Gold و علامت $ در یکی از دو مسیر بالا یا پایین بعد از شروع بازی مشخص می گردد که بازی موبایل لجندز بنگ بنگ آن را با نام مسیر طلا نام گذاری نموده .

ویژگی مسیر طلا Heroes این مسر به نسبت دیگر مسیر های موجود در قابلیت مینیون های این مسیر می باشد.

مینیون ها به نسبت دیگر مسیرها طلای بیشتری را اعطا میکنند ، این مسیر مخصوص بازیکنانی است که بیشتر بر روی فارم کردن متمرکز هستند ، بطور کُلی معمولا کلاس مارکسمن این موقعیت را انتخاب میکنند چرا که آنها نسبت به بقیه کلاس ها از لحاظ دفاعی ضعیفتر بوده اما به واسطه فارم مینیون ها این مسیر میتوانند سریعتر تجهیزات خود را خریداری نموده و توسط قدرت آسیب پیاپی و سریع خود در بازی مدت دار ، میتوانند با قدرت تیم خود را در ایجاد کشتار حمایت کنند.


محدوده دید مینیون ها :


هر مینیون دارای 8 قدم دید در اطراف می باشد اما نمیتواند دشمنان پنهان در بوته ها را شناسایی کند.


مهارت مینیون ها :


قابلیت گُلذ راش/Gold_Rush : هفت موج اول مینیون ها (هر گروه از مینیون ها که از سمت پایگاه اصلی ارسال میگردد) میزان 50% Gold بیشتر را اعطا میکنند.

قابلیت کچ آپ/Catch_Up : مینیون های مسیر طرفین  به نسبت مسیر وسط  از سرعت حرکت بیشتر برخوردارند.

قابلیت کال آو چارجینگ/Call_of_Charging : هر 10 ثانیه یک بار مینیون ها سرعت حرکت خود را 10 واحد افزایش میدهند.

قابلیت کال آو رایدینگ/Call_of_Riding : زمانی که برج دفاعی سوم دشمن نابود شود ، مینیون های آن مسیر یک بار در حالت سوپرمینیون/Super-Minion ارسال میگردند.

مسیر وسط (Mid-Lane) :

Heroes کوتاه ترین مسیر | مناسب هُل دادن | مناسب پرسه زدن

مسیر وسط را معمولا کلاس مِیج/جادوگر انتخاب میکند تا پس از رسیدن به سطح لول های بخصوصی بتوانند از طریق قابلیت آسیب رسانی دسته جمعی/AOE خود راحت تر و تاثیر گذار تر مینیون ها را کشته ، زودتر برج دفاعی را براندازی نموده و همچنین فاصله کمی با برج دفاعی داشته تا در صورت لزوم سریعتر به زیر آن پناه ببرد .

یکی دیگر از ویژگی های انتخاب این مسیر ، دسترسی بهتر به مسیر “پرسه زدن/Roam” منتهی به مسیر های بالا و پایین است که بازیکن میتواند در مدت کوتاه به متحدان خود دسترسی داشته و به آنها کمک کند.


محدوده دید مینیون ها :


هر مینیون دارای 8 قدم دید در اطراف می باشد اما نمیتواند دشمنان پنهان در بوته ها را شناسایی کند.


مهارت مینیون ها :


قابلیت کال آو چارجینگ/Call_of_Charging  : هر 10 ثانیه یک بار مینیون ها سرعت حرکت خود را 10 واحد افزایش میدهند.

قابلیت کال آو رایدینگ/Call_of_Riding : زمانی که برج دفاعی سوم دشمن نابود شود ، مینیون های آن مسیر یک بار در حالت سوپرمینیون/Super-Minion ارسال میگردند.

مسیر پایین/تجربه (Exp Lane) :

مسیر طرفین | مسیر تجربه

این مسیر با عنوان EXP و علامت Side-Lane-Exp-Lane-bot (Custom) بعد از شروع بازی مابین یکی از دو مسیر بالا یا پایین مشخص می گردد ، بدین منظور در بازی موبایل لجندز بنگ بنگ آن را با نام مسیر EXP نام گذاری گردیده .

ویژگی این مسیر به نسبت دیگر مسیر های موجود در قابلیت مینیون های این مسیر است.

مسیر تجربه نزدیک اولین مکان احضار لاک پشت/Turtle تعیین میگردد و بصورت کُلی انتخابی مناسب برای کلاس های فایتر و تانک می باشد چرا که آنها دارای دوام بیشتر و در ایجاد مبارزات طولانی مدت بهتر عمل میکنند ، بنابراین با کشتن 7 موج اول از مینیون های این مسیر میزان Exp بیشتر دریافت نموده که منجر به ارتقاء سریعتر سطح لول قهرمان می شود تا بتوانند در ایجاد کمک در درگیری های تیمی و همچنین کشتن لاک پشت آبراه کمک خوبی برای متحدان خود باشند.


محدوده دید مینیون ها :


هر مینیون دارای 8 قدم دید در اطراف می باشد اما نمیتواند دشمنان پنهان در بوته ها را شناسایی کند.


مهارت مینیون ها :


قابلیت لِرن لسونز/Learn_Lessons : هفت موج اول مینیون ها (هر گروه از مینیون ها که از سمت پایگاه اصلی ارسال میگردد) میزان 50% Exp بیشتر را اعطا میکنند.

قابلیت کچ آپ/Catch_Up : مینیون های مسیر طرفین  به نسبت مسیر وسط  از سرعت حرکت بیشتر برخوردارند.

قابلیت کال آو چارجینگ/Call_of_Charging : هر 10 ثانیه یک بار مینیون ها سرعت حرکت خود را 10 واحد افزایش میدهند.

قابلیت کال آو رایدینگ/Call_of_Riding : زمانی که برج دفاعی سوم دشمن نابود شود ، مینیون های آن مسیر یک بار در حالت سوپرمینیون/Super-Minion ارسال میگردند.

مسیر پرسه زدن (Roam) :

پرسه زدن | مسیر پنهان

مسیر پرسه زدن با نماد Roam-Lane (Custom) شامل بخشی مسیر وسط ، جنگل و آبراه منتهی به هر 3 مسیر اصلی می باشد.

بصورت کُلی یکی از بهترین انتخاب ها برای قهرمانان کلاس تانک و ساپورت می باشد ، به دلیل آنکه آنها در اوایل بازی بدون نیاز به تجهیزات به نسبت دیگر کلاس ها دارای قدرت مبارزه بیشتر بوده و در ضمن برخورداری از مهارت های حمایتی جهت ایجاد درگیری راحت تر می توانند متحدان خود را پوشش دهند ، بدین منظور آیتم تجهیزاتی مناسب این گروه به نام “Roaming-Equipment-Item” در فروشگاه میدان مبارزه موجود است که با استفاده از آن و ایجاد حمایت در کشتار قهرمانان دشمن از مقدار Gold و EXP اضافی نیز بهرمند شوند.

مسیر جنگل (Jungle) :

مسیر پنهان | جنگل

مسیر جنگل/Jungle با نماد Jungle-Lane+ (Custom) که در نقشه بازی بصورت مناطق پنهان نیز شناخته میشود .

این مسیر معمولا بهترین انتخاب برای قهرمانان کلاس اساسین است ، بخاطر قابلیت و مشخصه های سرعتی و حرکتی زیاد بنیادی خود در کنار استفاده از بتل اسپلRetribution” و خرید آیتم های مخصوص جنگل از فروشگاه زمین مبارزه ، میتوانند سریعتر از هر کلاس دیگری موجودات جنگل را کشته و ضمن نامشخص بودن موقعیت مکانی در بوته ها و دیگر مناطق مناسب در کمین دشمن قرار گرفته و به کشتار قهرمانان تیم حریف بپردازند .

error: هشدار: صفحه محافظت شده !!