منوی دسترسی به عناوین وب سایت
منوی دسترسی به عناوین بازی

پایگاه اطلاعات یا بانک اطلاعات بازی «موبایل لجندز بنگ بنگ» در تاریخ فروردین ماه 1400 توسط اِم اِم او بازی راه‌ اندازی شده تا به عنوان مرجعی جامع و فراگیر ، مطالب و مقالات پیرامون عناوین اصلی بازی را پوشش دهد تا بدین وسیله بتوانیم بسیاری از سوالات متداول بازیکنان را پاسخ دهیم.

تمامی گیمرهای علاقمند به بازی موبایل لجندز بنگ بنگ اعم از تاره واردین الی پیشکسوتان ، در این پایگاه اطلاعاتی و اطلاع رسانی مطالب مفیدی خواهند یافت که ممکن است مدتها برایشان به عنوان سوال بوده باشد و یا از وجود چنین اطلاعاتی بی خبر بوده اند.

این پایگاه اطلاعاتی موبایل لجندز بنگ بنگ توسط ما (اِم اِم او بازی) به منظور پوشش مطالب به جهت تکمیل دایره معرفی و آموزش تهیه و تنظیم میگردد و بدین ترتیب به صورت دائم و پیاپی با کمک تمام علاقمندان این بازی بروزرسانی خواهد شد.

امید واریم که برای تمام فارسی زبانان دنیا مفید و کاربردی باشد.

Shortlink

مطالب

سوالات متداول

 • پس از حذف اطلاعات چه اتفاقی برای پروفایل قبلی می افتد ؟

  پس از حذف بازی یا همان اطلاعات بازی ، در صورت آنکه پروفایل فعلی بازی خود را به یکی از حساب های کاربری همچون گوگل ، مونتن ، فیس بوک و امثال متصل نموده باشید ، دسترسی مجدد به آن از طریق صفحه اصلی بازیبخش پروفایل ☚ زبانه Account ☚ دکمه Switch Account امکان پذیر خواهد بود در غیر اینصورت پروفایل بازی دست نخورده و غیر قابل دسترس در دیتابیس بازی باقی خواهد ماند.

 • در هنگام حذف بازی ، سرویس دهنده های متصل به آن حذف میشوند ؟

  در هنگام حذف بازی از روی دستگاه ، تمام سرویس دهنده های متصل به جز گوگل پلی گیمز حذف میگردد و در صورت نصب مجدد بلافاصله گوگل بصورت پیشفرض بازی را به حساب گوگل پلی گیمز فعال در دستگاه ، مجددا متصل میکند تا پروفایل بازی شما بارگزاری گردد. مگر آنگه اکانت گوگل را نیز از دستگاه خود حذف کرده باشید.

 • چرا نمیتونم رنک بازی کنم؟

  بنا به یکی از دلایل زیر ممکن است شما نتوانید وارد بازی های رنک شوید.


  1. حساب کاربری شما هنوز به لول 8 نرسیده است.

  2. کمتر از 5 قهرمان دائمی دارید.

  3. امتیاز اعتباری / کردیت اسکور حساب شما کمتر از 90 امتیاز است.

 • امتیازم به بالای 90 رسوندم اما بازم نمیتونم رنک بازی کنم ؟!

  اگر امتیازتان را به بالای 90 رسانده اید و موقع انتخاب حالت بازی رنک پیام زیر را دریافت میکنید :

  Ranked is no longer locked. But due to your previous violations, you
  will have to pass a short test before you can play the mode again.

  یعنی بدلیل سوابق تخلف قبلی که داشته اید ، اکنون باید کوتاه مدت مورد بازبینی و امتحان قرار گرفته تا سیستم بازی اطمینان حاصل کند که شما دوباره مرتکب تخلف نخواهید شد.

  در نتیجه به روند بازی بدون تخلف ادامه دهید و بعدا دوباره سعی کنید تا در حالت رنک شرکت کنید.

 • میخوام گوشیمو عوض کنم برای انتقال بازی باید چکار کنم ؟

  شما نمیتوانید اطلاعات دانلود شده بازی را بین دو دستگاه مجزا انتقال دهید با این حال میتوانید در ضمن ساخت یک اکانت مونتن یا اتصال پروفایل به یکی از سرویس دهنده های موجود ، توسط آن در دستگاه جدید خود وارد پروفایل قبلی خود شوید.

  پیشنهاد ما : قبل از تعویض از صفحه آموزش نحوه ساخت اکانت مونتن ، کمک گرفته و یک حساب کاربری مونتن ساخته تا پروفایل بازی به آن متصل شود. سپس توسط نام کاربری و رمز عبور اکانت مونتن خود به بازی در گوشی جدید خود وارد شوید.

نتیجه ای برای جستجو شما یافت نشد
error: هشدار: صفحه محافظت شده !!